JK Elite

Vyjížďky do přírody

Pro začínající jezdce

Nabízíme možnost objednat si u nás vyjížďku do přírody. Pokud k nám přijde jezdit naprostý začátečník, na vyjížďku do přírody ho doprovodí zkušený instruktor v roli vodiče, a to z důvodu, aby byla zajištěna co největší možná bezpečnost.

Se začínajícími jezdci jezdíme do přilehlého okolí stájí, které skýtá nádhernou přírodu a klid.

Cenu za vyjížďku naleznete v ceníku .

Pro pokročilé jezdce

Vyjížďky do přírody jsou nedílnou součástí tréninku. Jezdec při nich získává rovnováhu, výdrž a obratnost. Po absolvování výcviku na jízdárně, během kterého jezdec zvládne ovládat koně v kroku, klusu i ve cvalu sám,  zařazujeme do tréninku ježdění na vyjížďky.

Začínáme v jednoduchém terénu a klidném tempu. Tak, jak jezdec získává zkušenosti, mění se i náročnost vyjížděk.

S opravdu pokročilými jezdci zdoláváme prudké kopce, skáčeme přes přírodní překážky a nebojíme se ani rychlejšího cvalu. Pro nejšikovnější a opravdu zdatné jezdce pořádáme pravidelně několikadenní putování krajinou blanických rytířů.

Abychom mohli zajistit na vyjížďkách co nejvyšší možnou míru bezpečnosti, neposkytujeme vyjížďky jezdcům z cizích stájí  (výjimkou je prokázání se jezdeckou či instruktorskou licencí). Než si u nás tedy rezervujete vyjížďku do přírody, je nutné absolvovat alespoň jednu tréninkovou hodinu na našich koních.

Cenu za vyjížďku s vodičem naleznete v ceníku .