Jezdecká škola srdcem

Ceník

Individuální lekce

1000 Kč/60 minut

Individuální lekce pro dva jezdce

800 Kč/60 minut

Skokový trénink

+200 Kč/60 minut

Zážitek s koňmi

1800 Kč/90 minut

Letní jezdecká soustředění

8500 Kč/5 dní

Objednanou lekci je nutné zrušit alespoň 24 hodin předem v rezervačním systému. Ve výjimečných případech je možná (také minimálně 24 hodin předem) omluva formou sms instruktorce, která ve vybraný den trénuje. Omluva je platná pouze v případě, že byla instruktorkou potvrzena zpět. Jediná opravdu platná omluva z lekce je skrze rezervační systém (odkaz).

 Rezervační systém 

 Platnost permanentky a poukazu je vždy 180 dní (tedy cca 6 měsíců) od data zakoupení. Platnost je nastavená pevně a hlídá ji sám rezervační systém, který vás zároveň na blížící se konec platnosti upozorní prostřednictvím e-mailu.

Zakoupení permanentky nově probíhá také pouze skrze rezervační systém. Není nutná platba kartou, i když je to nejjednodušší varianta. Pokud si zakoupíte permanentku v hotovosti, přiřadíme ji k vašemu uživatelskému účtu a dále si ji také spravujete v rezervačním systému.

Pro členy JK Elite Team, z. s. je po poradě s instruktorem možný částečný pronájem koně či zapůjčení koně na závody. Cena těchto služeb je na osobní dotaz.