JK Elite

   Letní      soustředění

letní soustředění JK Elite horky

Srdečně Vás zveme na již tradiční letní jezdecká soustředění pořádaná naším klubem. Letos poprvé také v jezdeckém areálu tvrze Velké Horky, v zázemí Jezdecké školy srdcem.

5 intenzívních dní s našimi koňmi nacpaných ježděním, novými zkušenostmi, vědomostmi a parádními zážitky. V létě plníme přesně to, na co během školního roku není čas. Když přijdeš 1-2x do týdne, je to fajn. Co teprve s koňmi pracovat dvě hoďky denně? Pokrok v tomhle případě nejde zastavit – ověřeno léty zkušeností! Na každém soustředění vás čekají tréninky přímo ušité na míru stupni vašeho jezdeckého vzdělání, a samozřejmě i potřebná teorie.

Účast s vlastním koněm je možná na všech soustředěních. Cenu sdělíme na osobní dotaz, podle konkrétních podmínek jezdecké dvojice (ustájení koně atp.).

Soustředění budou probíhat vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00.

Termíny:

4.-8.7.2022 Všestranné soustředění: Adriana Dunovská

11.-15.7.2022 Vyjížďky a tréninky – bez soustředění

18.-22.7.2022 Skokové soustředění: Adriana Dunovská

25.-29.7.2022 Všestranné soustředění: Adriana Dunovská

1.-5.8.2022 Všestranné soustředění: Tereza Slámová

8.-12.8.2022 Skokové soustředění: Adriana Dunovská

15.-19.8.2022 Drezurní soustředění: Adriana Dunovská

22.-26.8.2022 Všestranné soustředění: Adriana Dunovská

29.8.-2.9.2022 Horsemanship, aneb jak se domluvit s koněm: Tereza Slámová a Petra Beránková (v pondělí)

Ceny pro léto 2022 v Horkách:

Všestranné, drezurní soustředění:

7500,- Kč

Skokové soustředění, Soustředění “Horsemanship, aneb jak se domluvit s koněm”:

8500,-

Všestranné soustředění

Intenzivní tréninky zaměřené na všestranný rozvoj jezdce nejen v sedle. Součástí je drezurní průprava, kavaletová práce a gymnastika (skoky), ježdění v terénu a práce s koněm ze země či ve volnosti. Po domluvě, v případě, že to dovolí skladba jezdců, je možné soustředění vést jako přípravu na ZZVJ.

Drezurní soustředění

Intenzivní tréninky zaměřené na získání jistoty v základech drezury, příprava jezdců na práci na dvou stopách, maximálně do stupně L. Součástí je drezurní průprava, nácvik drezurní úlohy, práce ze země zaměřená na připravenost drezurního koně, kavaletová práce, práce v terénu.

Skokové soustředění

Intenzivní tréninky zaměřené na rozvoj dovedností jezdce v parkuru. Součástí je skoková drezura, kavaletová práce, skoková gymnastika, cvičný parkur, jízda v terénu a skoky ve volnosti.

Horsemanship, aneb jak se domluvit s koněm

Intenzivní tréninky zaměřené na harmonii a pohodu při práci s koněm. První den (pondělí), nás navštíví Petra Beránková, která ví, jak se domluvit s koněm. Možnost Péťu mít na našem soustředění je unikátní, a jsme za ni nesmírně vděční. Na jednodenní kurz od Petry navážeme v dalších dnech, kdy budeme získané vědomosti aplikovat při práci s našimi koňmi, a prohlubovat tak vzájemný vztah a porozumění. Soustředění bude probíhat v sedle i mimo něj. Zaměříme se na působení jezdce ze země, získané zkušenosti následně přeneseme i do sedla.