JK Elite

   Letní      soustředění

letní soustředění JK Elite horky

Srdečně Vás zveme na již tradiční letní jezdecká soustředění pořádaná naším klubem. Letos poprvé také v jezdeckém areálu tvrze Velké Horky, v zázemí Jezdecké školy srdcem.

5 intenzívních dní s našimi koňmi nacpaných ježděním, novými zkušenostmi, vědomostmi a parádními zážitky. V létě plníme přesně to, na co během školního roku není čas. Když přijdeš 1-2x do týdne, je to fajn. Co teprve s koňmi pracovat dvě hoďky denně? Pokrok v tomhle případě nejde zastavit – ověřeno léty zkušeností! Na každém soustředění vás čekají tréninky přímo ušité na míru stupni vašeho jezdeckého vzdělání, a samozřejmě i potřebná teorie.

Účast s vlastním koněm je možná na všech soustředěních. Cenu sdělíme na osobní dotaz, podle konkrétních podmínek jezdecké dvojice (ustájení koně atp.).

Soustředění budou probíhat vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00.

Termíny:

4.-8.7.2022 Všestranné soustředění: Adriana Dunovská

11.-15.7.2022 Vyjížďky a tréninky – bez soustředění

18.-22.7.2022 Skokové soustředění: Adriana Dunovská

25.-29.7.2022 Všestranné soustředění: Adriana Dunovská

1.-5.8.2022 Všestranné soustředění: Tereza Slámová

8.-12.8.2022 Skokové soustředění: Adriana Dunovská

15.-19.8.2022 Všestranné soustředění: Adriana Dunovská

22.-26.8.2022 Všestranné soustředění: Adriana Dunovská

29.8.-2.9.2022 Horsemanship, aneb jak se domluvit s koněm: Tereza Slámová a Petra Beránková (v pondělí)

Ceny pro léto 2022 v Horkách:

Všestranné:

7500,- Kč

Skokové soustředění, Soustředění “Horsemanship, aneb jak se domluvit s koněm”:

8500,-

Všestranné soustředění

Intenzivní tréninky zaměřené na všestranný rozvoj jezdce nejen v sedle. Součástí je drezurní průprava, kavaletová práce a gymnastika (skoky), ježdění v terénu a práce s koněm ze země či ve volnosti. Po domluvě, v případě, že to dovolí skladba jezdců, je možné soustředění vést jako přípravu na ZZVJ.

Skokové soustředění

Intenzivní tréninky zaměřené na rozvoj dovedností jezdce v parkuru. Součástí je skoková drezura, kavaletová práce, skoková gymnastika, cvičný parkur, jízda v terénu a skoky ve volnosti.

Horsemanship, aneb jak se domluvit s koněm

Intenzivní tréninky zaměřené na harmonii a pohodu při práci s koněm. První den (pondělí), nás navštíví Petra Beránková, která ví, jak se domluvit s koněm. Možnost Péťu mít na našem soustředění je unikátní, a jsme za ni nesmírně vděční. Na jednodenní kurz od Petry navážeme v dalších dnech, kdy budeme získané vědomosti aplikovat při práci s našimi koňmi, a prohlubovat tak vzájemný vztah a porozumění. Soustředění bude probíhat v sedle i mimo něj. Zaměříme se na působení jezdce ze země, získané zkušenosti následně přeneseme i do sedla.