Jezdecká škola srdcem

Jezdecké lekce

Jezdecké lekce

Obecně

Nabídka Jezdecké školy srdcem vznikla reakcí na zvyšující se poptávku po individuálním přístupu, který zaručuje kvalitu jezdeckých lekcí. Jezdcům všech úrovní nabízíme individuální jezdecké lekce s maximální kapacitou 2 jezdeckých dvojic. Výcvik probíhá na dobře přiježděných a hodných koních. Tréninkový plán sestavujeme tak, aby výuka byla pestrá a bavila jezdce i koně. Kromě jezdecké výuky do tréninku zahrnujeme také potřebnou teorii a práci ze země.

Naším cílem je naučit jezdce nezávislému a funkčnímu sedu a pomůckám, které opravdu pomáhají (nehádají se) a dovést ho k plné jezdecké samostatnosti. Cílem našich společných tréninků může být start na hobby závodech, složení zkoušek základního výcviku (ZZVJ), pořízení vlastního koně nebo jen příjemný relax.

Stejně tak, jako se pravidelně věnujeme vzdělání a dobré připravenosti našich koní, nezapomínáme ani na vzdělání instruktorů, se kterými se jezdci na lekcích potkávají. Účastníme se kurzů, seminářů i soustředění a pravidelně startujeme na oficiálních závodech, především v drezuře.

Vyvazovací pomůcky ani jiná udělátka nebo zkratky k rychlému úspěchu u nás nečekejte. Snažíme se o co nejlepší kompromis mezi provozováním jezdecké školy pro veřejnost a pohodou koní po všech stránkách.

Nepostradatelnou součástí tréninku jsou tzv. tréninková sluchátka, díky kterým jezdec nepřeslechne žádnou informaci.

Individuální lekce

V průběhu individuální lekce má jezdec k dispozici svěřeného koně a instruktora, který se věnuje pouze jim. Je vhodná pro jezdce všech úrovní a zaručuje nejvyšší možnou kvalitu tréninku.

Individuální výcvik pro dva jezdce

Lekce je vhodná pro jezdce, který koně samostatně ovládá. Přítomnost maximálně dvou jezdeckých dvojic zaručuje zachování vysoké kvality tréninku.