JK Elite

Náš tým instruktorů

O nás

V koni se promítají sny člověka o vlastní síle, moci a kráse.“

 

Název Jezdeckého klubu eLiTe, vznikl spojením začátečních písmen jmen dvou kamarádek, které se rozhodly mít koně jako zaměstnání.

Lucka s Terkou společně budují vysněnou jezdeckou školu od roku 2014, kdy si koupily první klisnu Orinku.

Tereza Slámová

Terčina cesta s koňmi začala v drezurní stáji, která jí dala mnoho zkušeností a pomohla jí ve sportovní kariéře. Má bohaté zkušenosti nejen s trénování začátečníků i pokročilých, dětí i dospělých, ale i s organizací jezdeckých akcí pro velké i malé jezdce a milovníky koní.

Své svěřence vede k laskavému přístupu ke zvířatům. Během tréninků propojuje prvky klasického jezdectví s principy přirozené komunikace a dokazuje tak, že lze dosáhnout tížených výsledků s respektujícím přístupem ke koni.

Adriana Dunovská

Áďa je dlouholetý člen našeho týmu, naprostý pohodář, navíc všestranný instruktor se zkušenostmi jak z drezúrních obdélníků, tak parkurových kolbišť. V obou disciplínách je vedena předními českými trenéry a aktivně se účastní oficiálních závodů. Nejvýš má našlápnuto se svým koněm Sandokanem, dvojice v drezúrním obdélníku míří do soutěží S. Adri nám pomáhá vychovávat a přiježďovat mladé koně, stejně tak udržovat morálku školních čtyřnohých parťáků.

Lucie Březíková

Lucka se jezdeckému umění věnuje řadu let, a to jak v pozici aktivního závodníka, tak cvičitele. Působila ve sportovních i hobby stájích kde předala své znalosti řadě začínajících i pokročilých jezdců. Vede s Terkou Pony klub a pořádá tábory s koňmi pro děti od 5 let.

V hodinách zachovává individuální přístup a snaží se být jezdci oporou i přítelem. 🙂

Absolvovala i kurzy přirozené komunikace, které často aplikuje ve výuce tak, aby byl spokojen jezdec i jeho čtyřnohý parťák.

Marie Mašková

S Maruškou spolupracujeme několik let a pevně doufáme, že ještě dlouho budeme. 🙂 Marušky energická a pozitivní osobnost vnáší nejen do parkurových tréninků tu pravou atmosféru, která jezdce povzbuzuje a motivuje ke stále lepším výkonům. Od roku 2020 je Majda rozhodčím pro disciplínu skoky, a především trenérem ČJF II. třídy. V parkuru má výkonnost stupně S, v životě snad desetihvězdičkové T. Pyšní se titulem PhDr. I přes všechny tituly světa je Maruška především fajn holka a kamarádka. Takového trenéra zkrátka chcete. 🙂