Jezdecká škla srdcem

Náš tým instruktorů

O nás

Koncept Jezdecké školy srdcem vznikl po dlouhých debatách plných pravého koňáckého nadšení a s neutuchající touhou předávat korektní jezdecké vzdělání, které bude přístupné široké veřejnosti. Historie jezdecké školy sahá až do roku 2014, kdy Lucka s Terkou společně založily JK eLiTe. Jeden areál byl na všechny aktivity a nápady malý. Rozšířili jsme své působení a nepostradatelnou součástí týmu se jako instruktor i člověk stala Adri. Společně jsme nakonec zvládli i krizovou etapu v areálu ve Strenicích. I díky podpoře z řad klientů jsme mohli navázat na naše dosavadní snažení a pokračovat se všemi koňmi v Hradištku u Sadské, kde nyní působíme. S radostí jsme navázali spolupráci s Jezdeckou školou Equus Kinsky – děkujeme za příležitost.

Tereza Slámová

– majitelka jezdecké školy
– instruktor jezdectví ČJF
– výkonnost v drezuře: L

Terčina cesta s koňmi začala v drezurní stáji, která jí dala mnoho zkušeností a pomohla jí v tréninku jezdeckého oka i do začátku sportovní kariéry. Má bohaté zkušenosti nejen s trénováním začátečníků i pokročilých, dětí i dospělých, ale i s organizací jezdeckých akcí – závodů, soustředění či kurzů.
Své svěřence vede k laskavému a spravedlivému přístupu ke zvířatům. Terka navštívila řadu kurzů a seminářů s předními odborníky z oboru. Získané znalosti a zkušenosti se snaží překládat do srozumitelného lidského jazyka s cílem provést jezdce korektně základy klasického jezdectví bez stresu a nezodpovězených otázek proč. Jezdce ráda provede i základy práce ze země.

Adriana Dunovská

– vedoucí výcviku
– instruktor jezdectví ČJF
– výkonnost v drezuře: S, pakur: Z

Áďa je naprostý kliďas a pohodář, v jezdectví ji však zdobí disciplinovanost a důslednost v každém detailu. Adri má bohaté zkušenosti s trénováním jezdců všech úrovní nejen na školních, ale i vlastních koních. Jezdcům předává své všestranné zkušenosti z parkurových kolbišť i drezurních obdélníků. Svého valacha Sandokana si vychovala od miminka. Nyní spolu závodí v drezuře na úrovni S, v tréninku se připravují do ST. Školní koně drží v celkově dobré kondici a věnuje se jim jak ze sedla i v rámci ošetřování tak, aby byli pro jezdecké lekce co nejlépe připraveni.